Maxi balíček proti všiam

 
Tip
 

Všetko, čo potrebujete na akútne odvšivenie, kontrolu vlasov aj prevenciu proti všiam. Pekne pohromade, v košíku po jednom kliknutí.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
3.10.2023
40,60 €    
Značka bez...vší
Kategória Hrebeň na vši a hnidy
Záruka 5 rokov
 

Balíček najpredávanejších a osvedčených produktov BEZvší. Čarovný všiváčik je nevyhnutnosť pre všetkých rodičov predškolákov a školákov. Vyriešite s ním jednoducho všetko, čo sa týka vši detskej – akútne odvšivenie, kontrolu vlasov aj prevenciu. Viac o všiváčiku tu.

Patentovaný hrebeň spoľahlivo pochytá nielen vši a hnidy (vajíčka vší), ale všetko, čo do vlasov nepatrí. Dcéra prvýkrát chytila ​​vši už v 2 mesiacoch (áno, nie je to preklep, bola vlasaté bábätko a vši domov dotiahol starší brat zo školy). Tento rok bude mať 8 rokov a za tie roky nám všiváčik skvele zabral aj na seboreu, chrasty po kiahňach, piesok, trblietky ...

Aby všiváčik fungoval tak, ako má, je treba vlasy namočiť a pridať kondicionér (prípadne balzam, rozčesávač alebo napríklad kokosový olej - ľahko sa vymýva a je dobrý aj na zahojenie pokožky hlavy a regeneráciu vlasov). Nasucho hustý hrebeň elektrizuje, ťahá/trhá vlasy a všivavý úlovok môže zo zubov vypadnúť. Bez kondicionéru sa pri odvšivení Čarovným všiváčikom skrátka nezaobídete. Ak doma žiadny nemáte, prírodný kondicionér s propolisom od českej Rodinnej firmy Pleva je dobrá voľba.

Takže potvory sú preč, a zostáva vyriešiť, ako vši už nikdy znova nechytiť :). Žiaden repelentný prípravok bohužiaľ nefunguje 100%. Môžete ale urobiť hneď 3 veci:

  • esenciálny olej eukalyptus citriodora všiam nevonia a radšej sa nasťahujú na inú hlavičku. Pozor, na tea tree si už vši zvykli, nezaberá. 
  • ochranu proti všiam alá odpudzujúci účinok posilní šampón Capissan, dá sa použiť nielen na vlasy, ale aj telo. Na samotné akútne odvšivenie skôr odporúčam kondicionér.
  • najlepšia je pravidelná kontrola vlasov, ako inak ako Čarovným všiváčikom. Stačí vlasy prečesať po každom umývaní/namočení (jeden ťah od ucha dozadu na krk, druhý cez vrch hlavy). Zaberie to menej ako minútu a máte vši úplne pod kontrolou. Nie, že by ich deti nedoniesli, ale bude ich málo a potomok nestihne zavšivaviť celú rodinu.