Čarovný všiváčik Nit Free Terminator

 
 • 1 z 9
 

Tento hrebeň vie, ako na vši. Čarovný všiváčik účinne vyčeše nielen vši, ale hlavne hnidy! Má na to patent. Patentované mikrošpirály na zuboch hrebeňa spoľahlivo zachytia vši vo všetkých štádiách vývoja. Žiadny iný všiváčik ani šampón na vši to nedokáže. Originál z Argentíny, záruka 5 rokov a kompletné know-how, ako sa zbaviť vší nájdete len na bezvší.

od 15,50 €
Značka Nit Free Terminator
Kategória Hrebeň na vši a hnidy
Záruka 5 rokov
Zvoľte variant
Kouzelny vsivacek BEZvsi 1 ks Skladom
Môžeme doručiť do: 26.6.2024
15,50 €
   
Kouzelny vsivacek BEZvsi 3x 3 ks (zľava 14,30 €/ks) Skladom
Môžeme doručiť do: 26.6.2024
42,90 €
   
Kouzelny vsivacek BEZvsi 6x 6 ks (zľava 13,40 €/ks) Skladom
Môžeme doručiť do: 26.6.2024
80,40 €
   
midi balíček všiváčik s kondicionérom Skladom
Môžeme doručiť do: 26.6.2024
21,90 €
   
 

Čarovný všiváčik Nit Free Terminator

 

Ošívate sa pri každej zmienke o všiach a pri predstave, že vši donesie práve vaše dieťa, sa vás zmocňuje panika? Túto nočnú moru Čarovný všiváčik zmení na bežnú rutinu. Zbavte sa vší bez zbytočných nervov, hromady šampónov, prievanu v peňaženke a hodín strávených ich likvidáciou. Naozaj to funguje! Máte moje slovo a ako poistku stovky nadšených recenzií online. Nečakajte s nákupom, až vši zaútočia, platí: Kto je pripravený, nie je prekvapený.

 

S Čarovným všiváčikom sa vší a hníd zbavíte hneď po prvom vyčesaní. Môžu za to patentované mikrošpirály na zuboch hrebeňa, ktoré zachytia 100 % vší a hníd. Bez chémie! Stačí na mokré vlasy použiť akýkoľvek bežný kondicionér alebo balzam, poctivo vyčesať a je po všiach. Žiadne odvšivovacie repete vás za týždeň nečaká. Keď vyčešte aj hnidy, nové vši už sa neobjavia – aspoň dovtedy, kým ich dieťa nechytí znova. 

 

Je jedno, či ste práve našli prvú voš, len pár hníd, alebo ste to nestihli zaraziť a vo vlasoch už pochoduje celá všia armáda. S patentovaným čarovným hrebeňom na vši ľahko a rýchlo zvládnete akútne odvšivenie, kontrolu vlasov i prevenciu. Zaplatíte raz, vši máte pod kontrolou už navždy! Originálny patentovaný všiváčik je z ocele, zuby má navarované, nie lepené, ani sa nepohnú. Hrebeň vydrží roky, je prakticky nesmrteľný.

 

Pokiaľ je pre vás popri funkčnosti dôležitá aj farba hrebeňa – prúžky hore môžu byť zelené, červené, alebo modré, napíšte mi to prosím do poznámky k objednávke, ide rozkliknúť v treťom kroku objednávky.

NIKDY NEBUDETE MAŤ ZNOVA VŠI, AK ...

... im urobíte škrt cez rozpočet už u detí. Najlepšia prevencia proti všiam je pravidelná kontrola vlasov a môžete si to ešte poistiť citriodorou. S Čarovným všiváčikom vám kontrola nezaberie viac ako 2 minúty týždenne (2x1 minútu). Kúpte si ho hneď a vši vás nezaskočia. Stačí deťom vlasy po každom umytí (mokré a rozčesané) Čarovným všiváčikom prečesať raz od ucha dozadu na krk a raz cez vrch hlavy. Hotovo. Hneď viete, ako na tom so všami ste. Ak na zuboch nejakú voš alebo hnidy objavíte, len pridáte do vlasov trochu kondicionéru a vyčešete ich poriadne. A dieťa ich nerozšíri na celú rodinu. Predtým sme s dcérou mávali vši ako úderka, teda zakaždým preliezli aj na mňa. Vďaka vyššie popísanému postupu som dva roky bez vší. Zbaviť sa svojich vší, keď si tam nevidíte, je logicky o dosť náročnejšie, než ich vyčesať deťom. 

 

Ak v panike googlite, kde sa vši berú, ako vši vyzerajú a ako ich vo vlasoch spoznať, ako sa vší a hníd zbaviť..., určite si pozrite Blog o všiach. Nájdete tu všetky informácie a rady s garanciou parazitológa na jednom mieste. 

Čarovný všiváčik v reportáži TV Nova

Prečo šampón proti všiam nestačí

 

Väčšina výrobcov šampónov proti všiam tvrdia, že ich prípravok na hnidy zaberie, ale to nie je pravda. A ani nemôže byť. Silikónové oleje (zvyčajne je účinná látka šampónov na vši dimethicon) totiž pracujú tak, že všiam upchajú vzdušnice (dýchacie otvory) a zadusia ich. 

 

Hnidy vzdušnice nemajú, dýchajú povrchom a veľmi pomaly: olejom by museli byť obalené mnoho dní, aby odumreli. To sa pri odvšivení šampónom nedeje, vysvetľuje Oleg Ditrich z Parazitologického ústavu.

 

Živé hnidy (vajíčka vší) tak i po starostlivom ošetrení šampónom vo vlasoch zostanú a deti si pedikulózu medzi sebou odovzdávajú stále dookola. Hnidy sa navyše nevyliahnu všetky naraz, ale tak, ako ich voš nakládla, teda postupne. A to je presne dôvod, prečo sú školy a škôlky stále plné vší.

 

10 dôvodov, prečo šampón proti všiam vymeniť za ČAROVNÝ VŠIVÁČIK

 1. Naozaj to funguje!
 2. Patentované mikrošpirály spoľahlivo vyčešú vši a hlavne hnidy
 3. Zaberie hneď a bez chémie, len s bežným kondicionérom
 4. Stačí jeden hrebeň už navždy
 5. Ušetríte si dosť trápenia, času i peňazí za šampóny
 6. Rýchle doručenie
 7. Originálny patentovaný všiváčik z Argentíny a plátené vrecúško zadarmo jedine na BEZvší
 8. Hrebeň poznáte z TV
 9. Získate i znalosti, ako sa zbaviť vší od mamy troch detí a garanciu parazitológa
 10. Účinnosť overená rodičmi, stovky nadšených recenzií online

Ako sa zbaviť vší

Aby Čarovný všiváčik na vši a hnidy 100 % fungoval, je potrebné dodržať dva jednoduché pokyny.

 • Česať mokré vlasy s kondicionérom. Nasucho hustý hrebeň elektrizuje, ťahá a voš môže zo zubov aj mikrošpirál vypadnúť.
 • Prečesať vlasy poctivo. Žiadne šup šup hotovo, ale všiváčkom vlasy brať postupne prameň po prameni. 

 BEZvsi_navod_jak_na_vsi_SK-optim

 

Výrobca Nit Free Terminator