O bezvší

Syn prvýkrát doniesol vši až v prvej triede. Myslela som si, že kúpim nejaký šampón proti všiam a bude to vyriešené. Omyl, nezaberalo nič. Na likvidáciu vší a hníd som postupne vyskúšala tie najlepšie (rozumej najdrahšie) prípravky na vši aj babské rady, ako sa vší zbaviť. Päť hláv sme šampónovali a vyčesávali stále dookola. Hodiny som deťom nechtami sťahovala hnidy, prala, zametala byt a šalela zakaždým, keď som vo vlasoch našla novú voš alebo hnidu.

Niekoľko mesiacov som riešila ako sa tých potvor zbaviť. Potom mi kamarátka, ktorá sa vydala do zahraničia, odporučila hrebeň Nit Free Terminator, ja mu hovorím Čarovný všiváčik. Veľmi som tomu neverila, ale čo už, zúfalá som bola dosť. Môj prvý hrebeň bol z Amazonu skoro za päťstovku (čiže 18 eur). Keď som ho na vyčesanie vší a hníd vyskúšala, skoro som omdlela. Zázrak. Prečo sa toto nepredáva aj u nás?!

Ďalej už to poznáte. Otvorila som e-shop www.bezvsi.cz a prvý Čarovný všiváčik predala presne na narodeniny najstaršieho syna – 28. januára 2016. Na konci júla 2020 som pridala aj e-shop na SK doméne www.vsivacik.sk. Hrebene pre vás dovážam priamo z Argentíny, je to jediný originál od autora patentu čarovných mikrošpirál, Jorgeho Burchakchi. Od marca 2018 som výhradným distribútorom pre Českú republiku a Slovensko. 

Vši ma už netrápia. Keď ich deti zase donesú, proste ich z vlasov aj s vajíčkami (hnidami) raz dva vyčešem. Minule som vši u syna objavila o pol ôsmej ráno a pred ôsmou už bol v škole – s čistou hlavou, večer som to ešte kontrolovala. Všiváčik boduje nielen u nás, ale nadchne 99 zo 100 rodičov, ktorí ho vyskúšajú. 

Káča Boušová, Všiváčik.sk
(hrdá mama troch detí a ostrieľaná všivologička)

Kúpte si Čarovný všiváčik ešte dnes a vši budete mať pod kontrolou. Zaplatíte raz, používate už navždy!

naty