Veľký manuál na vši: ako sa vší rýchlo zbaviť a ako ich (znovu) nechytiť

Už vás nebaví riešiť vši stále dookola? Tak s tým poďme niečo urobiť! Vyžeňte vši z triedy! Je to jednoduchšie, než si myslíte. 

Kameňom úrazu sú hnidy/vajíčka vší. Väčšina rodičov proti všiam použije len šampón a obyčajný všiváčik (niekedy ani ten nie), a to jednoducho nestačí. Dôležité je zbaviť sa nielen vší, ale aj hníd. Ak hnidy zostanú, vši sa vrátia a dieťa ich ďalej roznáša. 

Ak sa vám Čarovný všiváčik osvedčil, prosím povedzte o ňom ostatným rodičom, ale aj učiteľkám/učiteľom vo svojej škole a škôlke. Čím viac rodičov totiž vyčeše aj hnidy, tým menej vší behá v detskom kolektíve a nebudete to musieť riešiť tak často. 

K dispozícii máte hneď tri materiály z BEZvší. Malé tlačené letáky pre rodičov prikladám ku každej objednávke, ďalšie si prípadne stiahnete TU. Dva nové materiály sú edukačné určené nielen rodičom, ale hlavne pedagógom do škôl, škôlok a organizátorom voľnočasových aktivít detí. Oba sú zadarmo. Budem rada za uvedenie zdroja formou odkazu na www.vsivacik.sk

E-book "Veľký manuál na vši" na web školy a škôlky

7 rokov skúseností s všami a odvšivováním od mamy troch detí a stoviek ďalších rodičov zhrnutých do cca 7 minút čítania. Všetky rady a odporúčania sú overené odborníkmi z parazitológie. To je Veľký manuál na vši. Škola alebo škôlka ho môže umiestniť na svoj web

BEZvsi_velky_manual_na_vsi_sk

Leták "5 vecí, čo musíte vedieť o všiach, aby ste sa ich zbavili" na web aj nástenku školy a škôlky

Ako bonus leták A4 s tým najdôležitejším z manuálu (5 vecí, čo musíte vedieť o všiach, aby ste sa ich zbavili). Leták je pripravený na umiestnenie na web i na vytlačenie na nástenku alebo dvere triedy škôlky ako doplnok k informácii o výskyte vší.

Vsivacik_A4_letak_5_veci

Vsivacik_A4_letak_5_veci_1