Hlásim, že štvrtok a piatok (21.-22.10.) Budem mať 2 dni DOVOLENKU. Objednávky odošlem v stredu 20.10. a potom zase v pondelok 25.10. Ak Čarovný všiváčik potrebujete akútne, objednajte včas. Ďakujem za pochopenie.

Doprava a platba

Ako k vám Čarovný všiváčik dopravím a koľko to bude stáť?

Po rokoch skúseností s väčšinou dopravcov na českej verzii e-shopu BEZvší som to zjednodušila. Vybrala som pre vás kuriéra GLS! Doprava je len o niečo drahšia ako pošta alebo Zásielkovňa, pritom servis kuriérskej služby je neporovnateľný. 

Za 5 eur GLS zásielku spoľahlivo a rýchlo (hneď na druhý, alebo tretí pracovný deň) doručí kamkoľvek potrebujete – domov, do práce, k susedom, alebo na výdajné miesto (zoznam Parcelshopov GLS viď https://gls-group.eu/SK/sk/vyhladavac-parcelshopov.html).

V deň doručenia vám dôjde e-mail aj sms, kuriér príde v rozpätí 3 hodín a zavolá, že je na mieste, alebo sa blíži.

Ak sa odovzdanie na prvýkrát nepodarí, zásielku je možné prípadne presmerovať na inú adresu, dohodnúť si konkrétny deň doručenia, či uloženie na výdajnom mieste. Dobierku zaplatíte priamo kuriérovi v hotovosti aj kartou.

VŠIVÁČIKY POSIELAM KAŽDÝ PRACOVNÝ DEŇ, KURIER JAZDÍ O 13. HODINE

Hrebene balím diskrétne – na bublinkovej obálke nenájdete žiadne obrie logo, len v kolónke „odosielateľ” je drobným písmom napísané BEZvší, inak sa to nedá. Ak s tým máte veľký problém, napíšte mi to do poznámky, začmáram. 

Ako môžete objednávku zaplatiť?

  1. kartou (už čoskoro) alebo online prevodom cez platobnú bránu Comgate

  2. bežným bankovým prevodom (ako SEPA platbu na eurový účet v českej Fio)

  3. dobierkou (1,50 €)

 

Na BEZvší lovíme vši aj súbory cookies. Prechádzaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.