Rozčesávacia kefa na vlasy

 
Novinka
 

Čo je viac ako najlepší všiváčik? Najlepší všiváčik a k nemu najlepšia kefa na rozčesanie vlasov! Profesionálna kadernícka kefa na vlasy značky Hercules Sägemann rozčeše mokré aj suché vlasy bez ťahania, vytrhávania a polámaných vlasov. Oba hrebene sú výnimočné, každý je špecialista na niečo iné. Pri odvšivení tvoria skvelý tím.

15,90 €
Značka Hercules Sägemann
Kategória Hrebeň na vši a hnidy
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
veľká Skladom
Môžeme doručiť do: 30.5.2024
15,90 €
   
 

Chcete pri česaní a rozčesávaní vlasov namiesto „Au, to bolí!“ konečne počuť „Mami, to je tak príjemné, ešte!“? Zaobstarajte si kefu na vlasy Flexy Shape od nemeckej značky Hercules Sägemann, ktorá hrebene vyrába už od roku 1856. Dcéra (nečesací typ) už iný nechce a že sme ich vyskúšali dosť. 

Už žiadne pištiace deti, ktoré zdĺhavé šampónovanie otravuje, hlava páli a svrbí, vyčesávanie vší a vyberanie hníd ťahá. Ide to aj inak a lepšie. Vlasy namočiť/navlhčiť (pokojne pomocou rozprašovača na kvety), pridať trochu kondicionéra, rozčesať kefou Flexy Shape a starostlivo prečesať Čarovným všiváčikom. Do 30 minút máte hotovo. Vši a hnidy sú preč a potomok šup späť do škôl(k)y. S čistou hlavou. Bez vší a hlavne hníd, na ktoré šampóny proti všiam ani hodiny ručného sťahovania nechtami zvyčajne nestačia. A tiež bez nutnosti celú odvšivovaciu procedúru za týždeň zopakovať.

Kefa Flexy Shape kombinuje kvalitný termoplast, prírodné diviačie štetiny a dlhé tenké nylonové bodlinky zakončené guličkou (používame denne cez pol roka a všetky štetiny, kolíky aj guličky stále držia!). Je vhodný pre všetky typy aj dĺžky vlasov, vrátane kučeravých až po zadok. Pre dlhovlásky nevyhnutnosť. Je pružný, ľahučký, „dýcha“, jemne masíruje pokožku hlavy, vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti sa dobre drží a ide ľahko umyť (treba od toho kondicionéra, ktorý budete na odvšivenie potrebovať). Kefu môžete v kľude používať na mokré (tiež na fénovanie) aj suché vlasy, po česaní sú lesklé a hladké.