Kefa na vlasy Wet Detangler

 
  • 1 z 5
 

Čo je lepšie než najlepší všiváčik? Najlepší všiváčik a najlepšia kefa na rozčesávanie mokrých vlasov! Wet Detangler od Tangle Teezer vlasy perfektne rozčeše, bez ťahania, vytrhávania a polámaných vlasov. Oba hrebene sú patentované originály, každý je špecialista na niečo iné. Pri odvšivení tvoria skvelý tím. Zbaviť sa vší a hníd nikdy nebolo jednoduchšie!

12,90 €
Značka Tangle Teezer
Kategória Hrebeň na vši a hnidy
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
čierna Midnight Black Skladom 12,90 €
   
svetlo ružová Millenial Pink Skladom 12,90 €
   
 

Kefa na vlasy Wet Detangler

 

Už žiadne pištiace deti, ktoré zdĺhavé šampónovanie otravuje, hlava páli a svrbí, vyčesávanie vší a vyberanie hníd ťahá. Dá sa to aj inak a lepšie. Vlasy namočiť/navlhčiť (kľudne pomocou rozprašovača vody na kvety), pridať trochu kondicionéru, rozčesať kefou Wet Detangler a starostlivo prečesať Čarovným všiváčikom. Do 30 minút je všetko hotové. Vši a hnidy sú preč a potomok šup späť do školy/škôlky. S naozaj čistou hlavou. Bez vší a hlavne hníd, na ktoré šampóny proti všiam ani hodiny ručného sťahovania nechtami zvyčajne nestačia. A bez nutnosti celú odvšivovaciu procedúru za týždeň zopakovať. 

 

Firma Tangle Teezer vyvinula kefu na vlasy Wet Detangler špeciálne na mokré vlasy. 325 ohybných štetín/zubov v dvoch dĺžkach rozmotá strapaté vlasy bezbolestne a chráni ich pred polámaním. Kefa je vhodná na všetky typy i dĺžky vlasov, vrátane tých kučeravých po zadok. Pre dlhovlásky je to nevyhnutnosť. Je ľahučká, vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti sa dobre drží a dá sa ľahko umyť (od toho kondicionéru, ktorý budete na odvšivenie potrebovať). Kefu môžete kľudne používať nielen na mokré, ale i suché vlasy, po česaní sú lesklé a hladké. Dcéra už inú nechce a že sme ich vyskúšali dosť :). 

 

Zostáva jediná otázka: čierna, alebo ružová?

 

Tú ružovú so samolepkami úplne vidím v mikulášskej nádielke, alebo pod stromčekom.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: