Čarovný všiváčik s kondicionérom Urtekram 180 ml + plátenné vrecúško ZADARMO

 
  • 1 z 6
 

Moji obľúbenci, ktorí strčia do vrecka aj ten najdrahší šampón na vši. Jediný hrebeň na vši, čo vyčeše vši aj hnidy a 100% prírodný kondicionér (180 ml – tuba 17x6,5 cm) s  kokosovým olejom a výťažkom z aloe vera značky Urtekram. Kokosový Urtekram u zákazníkov boduje, získal ocenenie Voľba spotrebiteľov 2016 v kategórii „vlasová kozmetika“. O dôvod viac ho vyskúšať :)

Dostupnosť Momentálne nedostupné
19,90 €
Značka Nit Free Terminator
Kategória Hrebeň na vši a hnidy
Záruka 3 roky
 

Čarovný všiváčik vši a hnidy vyčeše najlepšie, keď na mokré vlasy pridáte kondicionér. Môžete použiť obyčajný, čo máte doma, alebo si odvšivovanie spríjemniť týmto skvelým prípravkom. 100% prírodný kondicionér s kokosovým olejom a nektárom od značky Urtekram spĺňa prísnu certifikáciu EcoCert Greenlife a je za super cenu. 

Je vhodný na normálne vlasy, ktoré vyživuje, hydratuje a chráni pred lámaním. Ušetríte si s ním vysušenú pokožku a hlavu plnú lupín aj mesiac po aplikácii bežných silikónových šampónov. Dobre sa s ním pracuje – nežmolkuje a jemne vonia po kokose. Značka ideál.

Kondicionér pri vyčesávaní plní hneď tri dôležité funkcie

  • vlasy obalené prípravkom hustým všiváčkom ľahko prečešete,
  • vši zadusí obdobne ako silikónové šampóny (podľa mňa dokonca lepšie, pretože má hustejšiu konzistenciu a nesteká – vši z neho neutečú),
  • naruší lepidlo, ktorým sú hnidy prilepené, takže idú lepšie dole. 


Ak chcete konkrétnu farbu hrebeňa (červená, zelená, modrá), napíšte mi to prosím do poznámky k objednávke. Vrecúško na všiváčik vyberám náhodne.

 
Na BEZvší lovíme vši aj súbory cookies. Prechádzaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.